خانه / اجتماعی / اختصاصی گیل و دیلم | شنیده ها از شورای شهر لاهیجان ؛ حامی سرسخت مسعود کاظمی جایگزین وی خواهد شد؟!

اختصاصی گیل و دیلم | شنیده ها از شورای شهر لاهیجان ؛ حامی سرسخت مسعود کاظمی جایگزین وی خواهد شد؟!

به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، شنیده ها از شورای شهر لاهیجان حکایت از تحرکات عجیب یک عضو شورا برای پایان دادن به دوران مدت یکساله ی مدیریت شهری مسعود کاظمی شهردار عروس گیلان دارد .
این عضو شورای شهر که پیش از این در مهر ماه سال جاری در اقدامی قابل تامل از جانب اکثریت اعضاء ، به اتفاق دیگر عضو همراه و همیار خود از همه کمیسیون های حائز اهمیت شورا برکنار گردید اکنون و در حالیکه زمزمه ی احتمال استیضاح شدن شهردار فعلی شدت گرفته است ، با لابی های گسترده و نزدیک شدن به نماینده ی ارزشی این حوزه ، سودای شهرداری لاهیجان را در سر می پروراند .

اندر حکایات نرمش قهرمانانه ی این عضو شورای شهر لاهیجان این که در انتخابات مجلس پیشین از حامیان بالقوه ی ابوذر ندیمی نماینده ی سابق و به نقل از منابع موثق، در انتخابات شورای شهر ۹۶ نیز ، گزینه ی مورد تایید و حمایت ذبیح نیکفر، نماینده ی فعلی این شهرستان شناخته می شد .

شایان ذکر است وی که بدون هیچگونه تخصصی ، ید طولائی در ریاست هیئات ورزشی لاهیجان دارد ، به تازگی مدعی شده که امتیاز میزبانی لیگ جهانی کشتی را برای لاهیجان اخذ خواهد کرد !!!

باید منتظر ماند و دید ، آیا رویای حامی سرسخت مسعود کاظمی برای تصدی صندلی لغزان مدیریت شهری لاهیجان به حقیقت خواهد پیوست؟! یا خیر!؟

اجتماعی – سایت تحلیلی خبری گیل و دیلم

بخوانید  مدیرکل هواشناسی استان گیلان خبر داد: کاهش شدید دمای هوا از دوشنبه در گیلان/ احتمال آب‌گرفتگی معابر و سیلاب

همچنین ببینید

سد کوچک ماسال تخریب شد

معاون ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: سد کوچک شهرستان ماسال در مسیر رودخانه خالکایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by WP Robot