خانه / سیاسی / استاندار گیلان: انزلی دارای ویژگی های متمایز و برجسته ای است

استاندار گیلان: انزلی دارای ویژگی های متمایز و برجسته ای است

استاندار گیلان با بیان اینکه شهرستان بندرانزلی دارای خصوصیات متمایز و برجسته ای است، خاطرنشان کرد: این شهرستان دارای بزرگترین و قدیمی ترین بندر استان است و همچنین از مواهب الهی همچون تالاب و دریای خزر نیز بهره مند می باشد.

به  گزارش گیل و دیلم، مصطفی سالاری در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان بندرانزلی که عصر امروز در سالن اداره فرهنگ ارشاد این شهرستان برگزار شد با تاکید بر اینکه انزلی دارای خصوصیات متمایز و برجسته ای است تصریح کرد: این شهرستان از لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای بزرگترین و قدیمی ترین بندر استان است و با داشتن مواهب الهی همچون تالاب و دریای خزر دارای جایگاه ویژه ای است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه منطقه آزاد انزلی برای شهرستان و استان موقعیتی متمایز و قابل توجه ایجاد کرده است، گفت: باید از منافع آن در راستای پیشرفت شهرستان، استان و در نهایت کشور استفاده شود.

استاندار گیلان مهمترین ماموریت فرماندار جدید انزلی را استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد جهت افزایش اشتغالزایی شهرستان دانست و افزود: با توجه به این ظرفیت ها در این شهرستان نباید بیکار وجود داشته باشد.

سالاری همچنین با بیان اینکه این شهرستان از لحاظ ورزشی نیز به تنهایی دارای مدال های رنگارنگ است، بیان کرد: انزلی در حوزه هنری هم ظرفیت بالقوه ای دارد که باید به آن نیز به شکل ویژه ای بپردازیم و این در حالیست که دارا بودن این ظرفیت های متمایز به صورت یکجا قابل توجه است.

وی خاطرنشان کرد: ضروری است با پیگیری جامع از این ظرفیت ها در راستای پیشرفت شهر استفاده شود و فرماندار جدید باید با حفظ این وفاق و همدلی هدف گذاری واحد داشته باشد تا به مسیر توسعه شهرستان شتاب داده شود.

بخوانید  آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گیلان نیازمند ۸۰ میلیارد تومان است

به گزارش گیل و دیلم، در این مراسم از تلاش های میرشمس مومنی زاده تقدیر و حیدری آزاد به عنوان فرماندار شهرستان انزلی معرفی شد. 

منبع: ایسنا

سیاسی – سایت تحلیلی خبری گیل و دیلم

همچنین ببینید

شرایط حسن عباسی برای مذاکره با امریکا:مسلمان شوند،حجاب را به رسمیت بشناسند،بساط ربا را جمع کنند و …

به گزارش گیل و دیلم ،اعتماد نوشت:حسن عباسی تئوریسین جریان اصولگرایی که اظهارنظرهای او بارها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by WP Robot