خانه / فرهنگی / اکران فیلم‌های سهراب شهیدثالث به همراه نشست‌های پژوهشی

اکران فیلم‌های سهراب شهیدثالث به همراه نشست‌های پژوهشی

گیل خبر/ این رویداد ۱۱ و ۱۲ آبان ۱۳۹۷ در دو شهر انزلی و رودبار با نمایش فیلم «یک اتفاق ساده» سهراب شهیدثالث و پنل تخصصی پژوهشی با عنوان «شب سهراب شهیدثالث» آغاز می‌شود و از ۱۹ تا ۲۵ آبان با نمایش شش فیلم‌: «یک اتفاق ساده، طبیعت بیجان، درخت بید، هانس؛ جوانی از آلمان، تابستان گرابه و فرزندخوانده‌ی ویرانگر» و همچنین اکران فیلم مستند«سفر سهراب»به کارگردانی امید عبدالهی، به همراه پنل‌های پژوهشی توسط منتقدان و پژوهشگرانی چون: فرزام امین‌صالحی، امیرحسین سیادت، نوید پورمحمدرضا، علی عامری، نسترن صارمی، رضا خباز و با حضور کارگردان مستند «سفر سهراب»؛ تحت عنوان «هفته‌ی سهراب شهیدثالث؛ رشت» برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است که امکان اکران فیلم‌های آلمانی این فیلم‌ساز در شهر رشت، برای اولین بار و با همکاری گروه هنر و تجربه فراهم شده است.
ضمناً نمایش فیلم «یک اتفاق ساده» و پنل پژوهشی شب‌های سهراب شهیدثالث در دو شهر انزلی و رودبار برای عموم رایگان است. علاقه‌مندان حضور در «هفته‌ی سهراب شهیدثالث؛ رشت» هم می‌توانند با مراجعه به سایت هفت‌ساز به آدرس: www.haftsaz.com برای خرید بلیت اقدام کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید کانال اینستاگرام و تلگرام گروه فرهنگی هنری اکنون را دنبال کنید و یا با تلفن روابط عمومی تماس بگیرید.

فرهنگی – گیل خبر

بخوانید  چرا جمشید مشایخی از بیمارستان مرخص نمی‌شود؟

همچنین ببینید

جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در سیاهکل افتتاح شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیاهکل گفت: جام باشگاه های کتابخوانی برای اولین بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by WP Robot