سرخط خبرها
خانه / گیل‌نامه / بانوان گیلانی در مسابقات تکواندو سه مدال کسب کردند

بانوان گیلانی در مسابقات تکواندو سه مدال کسب کردند

گیل نامه : بانوان تکواندوکار استان گیلان در مسابقات قهرمانی کشور موفق به کسب سه مدال شدند.

به گزارش گیل نامه : رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز پنجشنبه اظهار داشت: در پایان مسابقات تکواندو قهرمانی بانوان جوان و بزرگسال کشور که در تهران جریان داشت، گیلانیان موفق به کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

n83125151 72701571 300x247 - بانوان گیلانی در مسابقات تکواندو سه مدال کسب کردند
محسن سترگی افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات ، در وزن سوم ( ۵۳- کیلوگرم) ، مهسا پورمیرزایی تکواندوکار شایسته گیلانی با درخشش خود برابر تمامی حریفانش به برتری دست یافت و عنوان قهرمانی کشور را کسب و مدال طلا را تصاحب کرد.
وی ادامه داد: همچنین در پایان رقابت های وزن پنجم( ۶۲- کیلوگرم) تکواندو بانوان جوان و بزرگسال کشور، صدیقه سادات رضازاده از استان گیلان پس از ورزشکاری از کردستان، عنوان نایب قهرمانی را کسب و مدال نقره را بر گردن آویخت.
رئیس هیات تکواندو استان گیلان بیان کرد: در پایان رقابت های وزن ششم (۶۷- کیلوگرم) محدثه محمودی پس از تکواندوکارانی از استان های مازندران و تهران، روی سکوی سوم قرار گرفت و به مقام سوم دست یافت تا مدال برنز این وزن را کسب کند.
رقابت های تکواندو قهرمانی بانوان جوان و بزرگسال کشور که با حضور ۳۶۵ بانوی هوگوپوش از استان های مختلف کشور در تهران برگزار شده بود، چهارشنبه شب با معرفی نفرات برتر در هشت وزن پایان یافت.

ایرنا

گیل‌نامه | پایگاه خبری و تحلیلی

بخوانید  چرایی عدم کاهش قیمت‌ها علی‌رغم اُفت قیمت دلار

همچنین ببینید

تحقق ۲۰۹درصدی برنامه واگذاری اموال تملیکی

گیل نامه :  مدیرعامل بانک کشاورزی در ادامه دیدارهای صمیمانه با مدیران استانی شعب این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by WP Robot