خانه / سیاسی / درخواست از سرپرست فرمانداری لاهیجان| برخورد با مدیران غیرهمسو با دولت

درخواست از سرپرست فرمانداری لاهیجان| برخورد با مدیران غیرهمسو با دولت

به گزارش پایگاه خبری گیل و دیلم ، صبح امروز مراسمی تحت عنوان تجلیل از خبرنگاران و نشست خبری ذبیح‌الله نیکفر نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل بدون حضور منتقدین آقای نماینده در سالن دارالقرآن کانون شهید باهنر شهرستان لاهیجان برگزار شد.

البته کانال‌های تلگرامی از همان ابتدای شروع نشست برخی از آن‌ها به تعریف و تمجید از برگزاری این جلسه پرداختند. جالب‌تر آنکه نیکفر روز گذشته مدعی شده بود که مشاور رسانه‌ای او بایکوت شده، در جلسات دعوت نمی‌شود و حتی برخی محرومیت‌های اجتماعی برای او لحاظ شده است ‌ .

بنا بر گزارش های رسیده و تصاویر منتشر شده از این جلسه ، چند تن از مدیران دولتی با داعیه اصلاح طلبی نیز در جلسه مذکور حضور پیدا کرده و در کنار نماینده ی مخالف دولت حاضر شدند‌

از سرپرست محترم فرمانداری لاهیجان مهندس امیرجانبازی درخواست می شود با توجه به اعلام مواضع شفاف و قاطعانه ی خود در خصوص خط قرمز خواندن سیاست های دولت ، در صورتی که حضور روسای ادارات حاضر در این مراسم ، بدون کسب از اجازه از متولی عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان لاهیجان و آن هم در ساعت اداری بوده ، ضمن اعلام تذکر ، در راستای تغییر و جابجایی ایشان اقدام لازم بعمل آید .

سیاسی – سایت تحلیلی خبری گیل و دیلم

بخوانید  اقدام احتمالی آمریکا علیه سپاه خطا اندر خطاست

همچنین ببینید

شرایط حسن عباسی برای مذاکره با امریکا:مسلمان شوند،حجاب را به رسمیت بشناسند،بساط ربا را جمع کنند و …

به گزارش گیل و دیلم ،اعتماد نوشت:حسن عباسی تئوریسین جریان اصولگرایی که اظهارنظرهای او بارها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by WP Robot