خانه / ورزشی / پرسپولیس – کاشیما با حضور خانم‌ها؟

پرسپولیس – کاشیما با حضور خانم‌ها؟

آیا دیدار برگشت پرسپولیس با کاشیما در استادیوم آزادی همچون بازی دوستانه ایران و بولیوی با حضور تماشاگران زن برگزار می‌شود؟

به گزارش گیل و دیلم، اولین بار و به طور رسمی دیدار تیم ملی با بولیوی با حضور تماشاگران خانم برگزار شد. البته تعداد این تماشاگران کم بود و مشخص بود که گزینش شده‌اند. حالا قرار است در دیدار پرسپولیس با کاشیما هم تعدادی از خانم‌های ایرانی اجازه حضور در استادیوم آزادی را پیدا کنند و این بازی را از نزدیک به تماشا بنشینند.

مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در این باره می‌گوید: «تمهیدات لازم برای حضور بانوان انجام گرفته و حتی پیش‌بینی شده که این جایگاه در کدام قسمت ورزشگاه باشد. برای حضور مناسب بانوان، شرایط رفاهی را آماده کرده‌ایم و مشکلی برای رفت و آمد خانم‌ها وجود ندارد و تنها منتظر دریافت مجوز‌ها هستیم.»

این اظهار نظر در حالی مطرح شد که بعد از حضور تماشاگران خانم در استادیوم آزادی در جریان دیدار تیم ملی با بولیوی دادستان کل کشور مصاحبه کرد و ضمن انتقاد به حضور خانم‌ها در استادیوم آزادی گفت: اگر این رفتار تکرار شود، با عاملان حضور خانم‌ها در استادیوم آزادی برخورد خواهیم کرد.

جالب اینکه حتی محل استقرار خانم‌ها در استادیوم آزادی در جریان دیدار پرسپولیس با کاشیما مشخص شده است. در بازسازی‌ها و در جریان بازدید دوساعته مسعود سلطانی‌فر از روند آماده‌سازی ورزشگاه آزادی فیلمی منتشر شد که براساس آن پیش‌بینی شده در سمت راست جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی، جایگاه ویژه‌ای برای بانوان در نظر گرفته شود.

بخوانید  رییس هیات فوتبال گیلان از ثبت قرارداد بازیکنان سپیدرود رشت خودداری کرد

حضور خانم‌ها در استادیوم آزادی در جریان بازی تیم ملی با بولیوی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های گروهی جهان داشت و بعد از این اتفاق تماشاگران تبریزی در جریان بازی با سپیدورد با در دست داشتن بنر‌هایی خواستار رفع موانع حضور خانم‌ها در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز شدند.

معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان هم در روز‌های اخیر گفت: به طور جدی وزارت ورزش و جوانان به دنبال رفع موانع حضور خانم‌ها در استادیوم آزادی است. پیش‌تر زمان‌آبادی، معاون فرهنگی فدراسیون فوتبال هم به خبر ورزشی گفته بود حضور خانم‌ها در استادیوم آزادی با مجوز شورای تأمین بوده و اگر قرار به تکرار حضور آن‌ها در استادیوم باشد، دوباره از مراجع ذی‌ربط مجوز خواهیم گرفت.

منبع: خبرآنلاین

ورزشی – سایت تحلیلی خبری گیل و دیلم

همچنین ببینید

منصوریان سرمربی ذوب آهن شد

سرمربی سابق استقلال هدایت تیم فوتبال ذوب آهن را بر عهده گرفت. به گزارش گیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by WP Robot